Maandag 2 augustus.

Ja, dank u wel voor al die fijne lieve en uiteraard echte Brandweerwensen. Vanochtend al een heerlijke ochtend met drie kinderen die op je buik springen om je wakker te krijgen. Nou moet ik wel zeggen dat ze wel steeds meer plek hebben om op te springen (20 weken erg weinig aan lichaamsbeweging doen, werkt in mijn geval niet echt in mijn voordeel .......... Alleen al qua omvang ........ Surprised), maar het is ook niet iedere dag dat papa jarig is !!!

Bij binnenkomst is mijn"vaste plekkie" aan de tafel helemaal versierd met allerhande zooi uit de perforator, slingers en andere goedbedoelde rotzooi. Helaas is hier geen rododendron waar het allemaal achter geflikkerd kan worden (met dank aan Wim Sonneveld) Wink. Gaaf dat de collega's er aan gedacht hebben !!!

We gaan beginnen met wat dagdromen over drukke tijden, die goeie ouwe tijd, zeg maar !!! Kijken of we daar vandaag in deze dienst weer eens iets van kunnen beleven, ondanks dat we van te voren weten dat het vandaag ook waarschijnlijk de welbekende komkommertijd zal zijn Undecided.

Maar al met al valt het stiekem nog een soort van mee ook !!! Toch zeker wel drie keer een alarmering voor een mogelijke binnenbrand: Wassenaar en LV gaan naar een, achteraf gezien, vuurkorf, Delft en Den Hoorn gaan naar een vergeten pannetje op het vuur. Hier is het een "Kleine Brand geweest" en ook Haagse Hout en LV gaan naar een binnenbrandmelding die wordt veroorzaakt door een vergeten pannetje op het vuur. En voor de verandering is het nader bericht: Kleine Brand geweest.

Vooral Archipel heeft het daarna aan de stok met een paar buitenbrandjes, maar verder is het rustig.  Ach, dat is misschien allemaal maar beter ook; Het blijft ellende ........ weliswaar van een ander, maar als we daar zo snel mogelijk een redelijk eind aan kunnen maken, hebben we toch weer ons best gedaan Smile.

Ik ga mijn best doen om thuis te komen !!! Wellicht staat er een lekker Roseetje voor Peetje klaar Kiss.

Dinsdag 3 augustus.

Vanochtend weer gezellig naar de fysiotherapeut geweest en weer zijn de berichten goed !!! Voor het eerst op de fiets er naar toe, dat is al een hele vooruitgang. Ik ga vanaf vandaag helemaal zonder mijn reservebenen door het leven. Eerst weer lekker wat geruk en getrek aan mijn voet en onderbeen en daarna gaan we de oefeningen weer wat opvoeren: de loopband, wat stabiliteitsoefeningen, krachtoefeningen en voordat ik het weet zit het wekelijkse half uurtje er weer op. Ik mag zelfs gaan beginnen met autorijden. Van de week, na de nachtdiensten maar eens de wijk onveilig maken, dan kijken we daarna wel hoe het gaat en of ik het kan blijven doen, of dat er nog wat tijd en oefeningen extra voor nodig zijn. Echt heerlijk deze ontwikkelingen !!! Laughing

De taxi is voor vanavond afgebeld, want ik word gebracht door een vriend die thuis eerst fff een bakkie komt doen. Bedankt man !!!

Kijken wat de nacht voor ons in petto heeft. Paul is er niet, want hij heeft een late dienst op de RAC Hollands Midden gedraaid. (Als ik weer zelfstandig de straat op mag en kan, ga ik dat zeker ook doen. Eerst maar weer wat minder afhankelijk zijn Wink) Lijkt me leuk om eens in een andere "keuken" te kijken Laughing.

Maar eerst maar eens de komende twee nachtdiensten doorworstelen. Met de nadruk op worstelen, want de verwachtingen zijn niet hooggespannen als we de afgelopen dagen een beetje reëel bekijken ........ zou het best nog wel eens erg rustig kunnen blijven Undecided. Maar we houden moed !!!

Het eerste incident is een paard te water. En dat om deze tijd ??? Maar goed, we alarmeren de TS van Schipluiden en de collega's zullen dit varkentje best wel even wassen Wink.

Verder hebben we nog twee hele buitenbranden waar respectievelijk Laak en Loosduinen naar toe gaan om het één en ander uit te maken. Als laatste alarmeren we de TS van ZT-SH voor een automaatje. En dat was het voor deze nacht. Ondanks dat we niet uitgeput van het harde werken thuis komen, zal ik wel heerlijk slapen ........ hoop ik ........

Totdat ze bij de buren de trap gaan schuren ........ Foot in mouth

Woensdag 4 augustus.

Als ik mij in m'n uniform sta te hijsen, horen we de collega's van Wateringen met toeters en bellen over de Dorpskade scheuren. Nu ga ik iets doen wat ik normaal nooit doe, maar Liesbeth is al op internet bezig en dus kijk ik op P-2000 fff wat de collega's gaan doen: 21:18 uur Prio 1 WT Van Vliet Stoelmatter 41 Binnenbrand 7752 6130 6131 9091 Transportbedrijf Surprised

Hmm, gezien de ervaringen van de afgelopen jaren bij van Vliet zal dit wel weer eens meer kunnen zijn dan een klein brandje. En waar ervaring al niet goed voor is: 21:26 uur Prio 1 WT Van Vliet Contrans Wateringveldseweg 1 Binnenbrand (soort pand: bedrijfspand) (Middelbrand: ja) 7783 Magazijn / Loods Cool. Hatsikidee, Brullen met die Spullen !!! Leuk voor ze ........ Frown ik wil ook weer zo graag !!! Kijk hier voor een klein fotoverslag: van Vliet.

Bij binnenkomst op de RAC is er net Brandmeester gegeven. Hij is dus niet groter geworden toen ik in de taxi zat. We nemen dit incident mee in de overdracht en gaan er eens goed voor zitten; Het zou zomaar eens kunnen zijn dat het vannacht wat minder rustig zou kunnen worden ........ Innocent

Voorlopig is het de nacht van de buitenbrandjes: Centrum gaat  een soort caravanbusje te blussen. Vooral de meldingen via 112 over dat busje zijn niet meer op twee handen te tellen. Ook gaan er diverse piepers in de regio voor de gebruikelijke automaten. Ook hier is Centrum een keer de klos, net als Scheveningen. Delft wordt wakker gemaakt om diverse hooirollen langs de A13 te blussen. Ze zijn hier wel een half uurtje zoet mee en daarom wordt er kazerneaanvulling gevraagd en door ons gealarmeerd. PiNo gaat eruit om een persoon uit een lift te bevrijden. Voor de verandering zit deze persoon niet op een verdieping boven de begane grond vast, maar in de kelder. Ach, hebben we dat ook weer eens gehad Wink.

De politie belt op of we de reddingboot van Scheveningen willen alarmeren, omdat zij een surfplank hebben gevonden. Het ligt weliswaar op het strand met opgevouwen zeil, maar je weet maar nooit ........ Hadden we maar niet geluisterd !!! De boot heeft amper het ponton verlaten, of de politie blaast de hele operatie af. Het is niet aannemelijk dat er iemand om twee uur 's nachts eerst zijn surfplank neerlegt, het zeil keurig in de vouw strijkt en dan de zee in loopt om niet meer terug te keren ....... Bedankt voor de opkomst ...... en vooral Sorry Embarassed

Hier en daar wat automaten, een omgevallen boom en verder ....... niets !!!

Lekker naar huis, lekker naar bed. Beetje slapen en vanavond de oefenavond. Tot dan dan Cool.

Donderdag 5 augustus.

Goeie morgen pa, van harte gefeliciteerd !!! Kiss

Eerst heerlijk geslapen en 's avonds naar de oefenavond. Als we aan een heerlijk Westlands bakkie zitten, komen de Helden Van 's-Gravenzande binnenlopen, oftewel de bemanning van de HV 's-Gravenzande. Beiden ondertussen zeer goede bekenden !!! En ik sta als waarnemer van de tweede bevelvoerder (= de 120) bij de oefening van vanavond. Daarom kan ik met een gerust hart met de hagelnieuwe HV meerijden naar Honselersdijk. Op het terrein van de plaatselijke "oud-ijzer-handelaar" is er een Middel HV uitgezet en wordt er fors gewerkt. Een rampscenario: een fietser onder een vrachtwagen, die vrachtwagen is doorgeschoten op een tegemoetkomende personenauto en daar achterop is ook weer een auto gereden ....... Het lijkt Vlissingen wel hier in Honselersdijk !!! Foot in mouth

Ik loop me de krampen, want de 120 huppelt aardig heen en weer !!! En ik als een veredelde zwaan-kleef-aan er iedere keer achteraan ....... pfff, wat kan die man lopen zeg Surprised.

Ook de terugweg mag ik plaatsnemen in de HV en we babbelen uiteraard lekker verder en alle verse roddels hebben we bij aankomst op de kazerne van Wateringen weer gehad.

Met speciale vermelding van de Helden Van 's-Gravenzande (Wink) sluit ik hierbij de week af. Maandag ben ik er weer. Eerst maar eens een weekendje feest vieren !!!

 

 

Categorie: Peter Smit